دفتر طرح های عمرانی- اخبار دفتر
برگزاری مراسم افتتاح و کلنگ زنی پروژه دانشکده کامپیوتر

حذف تصاویر و رنگ‌ها

با تلاش خستگی ناپذیر مسئولین محترم دانشگاه و مشاور پروژه طراحی پروژه دانشکده کامپیوتر انجام و پیمانکار آن انتخاب گردید. در تاریخ 16 دیماه 1388 با حضور ریاست محترم دانشگاه، نائب رئیس محترم مجلس، مسئولین محترم دانشگاه، نمایندگان مشاور و نمایندگان پیمانکار مراسم افتتاحیه و کلنگ زنی پروژه برگزار گردید. در این جلسه نائب رئیس محترم مجلس و ریاست محترم دانشگاه سخنرانی فرمودند.

AWT IMAGE

AWT IMAGE

حضرت حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در جمع مسئولان دانشگاه اظهار داشت: آنچه در نگاه شخص اول این مملکت می گذرد مرجعیت علمی جمهوری اسلامی برای کشورهای توسعه یافته علمی است. وی گفت: رهبر معظم انقلاب در دو دهه گذشته همواره تلاش خود را معطوف به این نکته قرار داده است که توسعه علمی، استراتژی مسوولان ارشد نظام قرار گیرد.

نایب رئیس مجلس که در مراسم کلنگ زنی دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه سخنرانی می کرد، در ادامه افزود: این هدف گذاری رهبر معظم انقلاب، با توجه به ظرفیت هایی است که در کشور وجود دارد و امیدواریم خلاقیت، انگیزه بالا و عقبه فرهنگی و علمی کهن میهن اسلامی مان پشتیبان این حرکت پر شتاب برای رسیدن به این افق بالا باشد.

دکتر جبل عاملی رئیس دانشگاه نیز در این مراسم اظهار امیدواری کرد پروژه احداث دانشکده مهندسی کامپیوتر که با فراز و نشیب های طولانی در جذب منابع و انتخاب پیمانکار روبرو بوده است، ظرف مدت 14 ماه احداث و راه اندازی گردد.  

آلبوم تصاویر

نشانی مطلب در وبگاه دفتر طرح های عمرانی:
http://www.iust.ac.ir/find.php?item=65.7248.14273.fa
برگشت به اصل مطلب