[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
معرفی دفتر::
معرفی افراد::
پروژه های خاتمه یافته::
پروژه های در دست اجرا ::
پروژه های در دست طراحی ::
مناقصات::
اخبار و آگهی های دفتر::
آلبوم تصاویر::
تسهیلات پایگاه::
تماس با ما::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
نظرسنجی
نظر ارشمند خود را در خصوص سایت جدید دفتر طرحهاي عمراني اعلام فرمائید.
عالي
خوب
متوسط
ضعيف
   
..

AWT IMAGE

 
:: بایگانی بخش اخبار دفتر: ::
دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 36 | تعداد کل بازدید های مطالب: 112,360 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ
img_yw_news
چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶ -

انعقاد قرارداد با شرکت تحقیقاتی میراگر تجهیزات جهت مقاوم سازی خوابگاه جشواره

نظر به مقاوم سازی خوابگاه جشنواره دانشگاه علم و صنعت ایران، با شرکت تحقیقات و توسعه سیستم های کنترل لرزه ای میراگر تجهیز قرارداد انجام مطالعات مرحله اول و دوم بهسازی لرزه ای ساختمان خوابگاه جشنواره دانشگاه علم و صنعت ایران واقع در تهرانپارس منعقد گردید.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ -

مناقصه مرکز تحقیقات فناوری مهندسی مکانیک دانشگاه علم و صنعت ایران

به حول و قول الهی، در تاریخ های  96/03/10 و 96/03/16 در روزنامه های ایران و همشهری آگهی انجام مناقصه پیمانکاری پروژه مرکز تحقیقات مکانیک دانشگاه علم و صنعت ایران در پردیس مرکزی منتشر یافت. مشاور ناظر این پروژه مشاور مهندسین گروه ایجاد می باشد. حداکثر زمان تسلیم اسناد ارزیابی دفاتر پیمانکاری تا تاریخ 96/03/31 می باشد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

بازدید دانشجویان معماری از کارگاه کتابخانه دانشگاه علم و صنعت ایران

دانشجویان معماری دانشگاه پیام نور تهران در تاریخ 96/02/18 از کارگاه کتابخانه مرکزی دانشگاه علم و صنعت ایران بازدید کردند و در این راستا از توضیحات مهندسان مقیم پروژه بهره مند شدند.

img_yw_news
دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

بازدید از خوابگاه جشنواره در راستای مقاوم سازی آن

نظر به درخواست معاونت دانشجویی مبنی بر لزوم بررسی مقاوم سازی خوابگاه جشنواره دانشگاه علم و صنعت در تهرانپارس، کارشناسان دفتر طرح های عمرانی و خدمات به همراه مشاور میراگر تجهیز در تاریخ 96/02/18 به بازدید از این مجموعه رفتند که در این راستا بررسی های لازم و امکان مقاوم سازی توسط مشاور انجام شود.

img_yw_news
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

شروع دوباره عملیات اجرایی دانشکده عمران 2

نظر پیشبرد ساختمان های نیمه کاره اجرایی، عملیات ساخت و اتمام دانشکده عمران 2 از اوایل سال جاری (96) آغاز شده است. انجام این عملیات به اداره خدمات دانشگاه سپرده شده است. عملیات ساختمانی باقیمانده شامل نازک کاری طبقات زیر زمین، نازک کاری طبقات چهارم تا شیشم و محوطه سازی می باشد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ -

انتصاب رئیس گروه طرح های عمرانی دانشگاه

نظر به حکم جناب آقای دکتر سیدین، معاون اداری و پشتیبانی دانشگاه، در تاریخ 95/06/27 جناب آقای مهندس سید علی فضل هاشمی به عنوان رئیس گروه طرح های عمرانی دانشگاه منصوب گردیدند.

img_yw_news
دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ -

انعقاد قرارداد پروژه ساختمان پژوهشکده فن آوری های نوین با مهندسین مشاور گروه ایجاد

نظر به طراحی و ساخت پروژه پزوهشکده فن آوری های نوین در مکان فعلی مرکز رشد که این ساختمان شامل دفاتر دانش بنیان و مراکز رشد می باشد، با مهندسین مشاور گروه ایجاد قرارداد طراحی مرحله اول در تاریخ 95/12/16 منعقد گردید.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۱ -

مناقصه تهیه و نصب نمای شیشه ای بدون فریم و فریم دار پروژه کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد امام رضا ( ع)

به استناد آگهی فراخوان عمومی مورخ 15 و 16 آبان ماه 1391 در روزنامه های کثیرالانتشار، بدین وسیله از آن شرکت دعوت می شود تا در مناقصه ای با موضوع تهیه و نصب نمای شیشه ای بدون فریم و فریم دار پروژه کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد امام رضا ( ع) واقع دردانشگاه علم و صنعت ایران شرکت نماید.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۱ -

استعلام ارزیابی کیفی انتخاب مشاور مرحله دوم تهیه طرح بهسازی لرزه ای و مقاوم سازی ساختمان دانشکده های معماری، عمران و مکانیک

به استناد آگهی استعلام ارزیابی کیفی مشاور مقاوم سازی چاپ شده در روزنامه های کثیرالانتشار، بدین وسیله از آن شرکت دعوت می شود تا نسبت به تکمیل فرم های استعلام ارزیابی کیفی جهت انتخاب مشاور پروژه "مرحله دوم تهیه طرح بهسازی لرزه ای و مقاوم سازی ساختمان دانشکده های معماری، عمران و مکانیک دانشگاه علم و صنعت ایران به متراژ 23000 متر مربع" اقدام نمایید. 

img_yw_news
چهارشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۰ -

مناقصه انتخاب پیمانکار احداث سالن مطالعه خوابگاه حکیمیه

به استناد آگهی فراخوان عمومی مورخ 21 و 25 دی ماه 1390 در روزنامه های کثیرالانتشار، بدین وسیله از آن شرکت دعوت می شود تا در مناقصه ای با موضوع "تهیه مصالح و انجام کلیه عملیات اجرایی سالن مطالعه خوابگاه حکیمیه دانشگاه علم و صنعت ایران شرکت نمایید.

img_yw_news
دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۸۹ -

افتتاح مجموعه ورزش های آبی جاوید الاثر حاج احمد متوسلیان

در روز یکشنبه، اول اسفندماه 89، فاز اول مجموعه ورزش های آبی سردار جاوید الاثر حاج احمد متوسلیان با حضور معاون دانشجویی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، اعضای هیات رییسه دانشگاه و جمعی از دانشگاهیان افتتاح شد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۹ -

مراسم تودیع و معارفه مدیر دفتر طرحهای عمرانی

روز شنبه 13 آذر 89 مراسم تودیع و معارفه مدیر دفتر طرحهای عمرانی در حضور ریاست دانشگاه، کارکنان دفتر، مشاوران و پیمانکاران پروژه ها برگزار شد. در این مراسم دکتر جبل‌عاملی، از زحمات دکتر حشمتی مدیر سابق دفتر تقدیر نمود.

img_yw_news
یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۸۹ -

انتصاب مدیر دفتر طرحهای عمرانی

باحکم مورخ 30/8/ 1389رئیس دانشگاه ، آقای دکتر سید مسعود نصر آزادانی برای مدت دو سال به سمت مدیر دفتر طرحهای عمرانی منصوب شد.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۳۸۹ -

مراسم کلنگ زنی کتابخانه مرکزی و مرکز اطلاع رسانی

در تاریخ بیست و هفتم مهرماه 89 همزمان با ولادت امام هشتم ثامن الحجج امام رضا (ع)، کلنگ احداث کتابخانه مرکزی و مرکز اطلاع‌رسانی دانشگاه توسط رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها به زمین زده شد.

img_yw_news
پنجشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۹ -

افتتاح پروژه های عمرانی با حضور وزیر محترم علوم

در آغاز هفته دولت با حضور وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری یهره برداری از پروژه های عمرانی دانشگاه علم و صنعت ایران انجام پذیرفت.

img_yw_news
سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۹ -

بازدید معاون محترم اداری و مالی وزارت علوم، ...

در تاریخ 8/4/89 معاون محترم اداری و مالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و همراهان ایشان با حضور در دانشگاه علم و صنعت ایران از پروژه های عمرانی دانشگاه بازدید نمودند.

img_yw_news
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۸۹ -

بازدید رئیس محترم دانشگاه از پروژه‌های عمرانی دانشگاه

رئیس محترم دانشگاه جناب آقای دکتر جبل عاملی در تاریخ 19/3/89 از چهار پروژه عمرانی، دانشکده‌های برق و صنایع، دانشکده کامپیوتر، دانشکده عمران و استخر سرپوشیده، بازدید کرد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۸۹ -

انتقال موفقیت آمیز درختان

انتقال درختان از محوطه پارکینگ غربی دانشگاه (محل انتخاب شده جهت احداث کتابخانه مرکزی) به خیابان شمالی-جنوبی جوار خوابگاه، با موفقیت انجام پذیرفت.

img_yw_news
یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۸۹ -

تحویل موقت طبقات پنجم تا همکف پروژه دانشکده ریاضی

تحویل موقت طبقات مختلف پروژه دانشکده ریاضی و مجتمع کلاس های علوم پایه که از تاریخ 11/2/89 با تحویل موقت طبقه پنجم آغاز گردید اکنون در مرحله تحویل موقت طبقه همکف می باشد. 

img_yw_news
دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۸۸ -

روند اجرا و اقدامات پروژه دانشکده ریاضی

خلاصه گزارش روند اجرا و اقدامات انجام گرفته در پروژه دانشکده ریاضی و مجتمع کلاس های علوم پایه که بزودی در مرحله تحویل موقت قرار می گیرد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۸۸ -

برگزاری مراسم افتتاح و کلنگ زنی پروژه دانشکده کامپیوتر

مراسم افتتاح پروژه دانشکده کامپیوتر دانشگاه در تاریخ 16 دیماه 1388 با حضور نائب رئیس محترم مجلس حضرت حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی، ریاست محترم دانشگاه، مسئولین محترم دانشگاه، نمایندگان مشاور و پیمانکار برگزار گردید.

img_yw_news
پنجشنبه ۵ آذر ۱۳۸۸ -

تکمیل سازه خارجی پروژه استخر دانشگاه

ساخت و نصب سازه خارجی پروژه استخر دانشگاه اتمام یافت. بزودی سازه داخلی نیز نصب خواهد گردید.

img_yw_news
شنبه ۳۰ آبان ۱۳۸۸ -

برگزاری جلسات مهندسی ارزش پروژه مرکز پژوهش دانشگاه

جلسات مهندسی ارزش پروژه مرکز پژوهش دانشگاه از تاریخ 17/8/88 الی 28/8/88 برگزار گردید.

img_yw_news
دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۸۸ -

تحویل مطالعات و نقشه های مرحله اول مرکز پژوهش دانشگاه

مطالعات و نقشه های مرحله اول مرکز پژوهش دانشگاه توسط مشاور تهیه و در تاریخ 10/8/88 به دفتر طرحهای عمرانی تحویل گردید.

img_yw_news
چهارشنبه ۱ مهر ۱۳۸۸ -

بهره برداری پیش از موعد دو طبقه از مجتمع کلاسهای علوم پایه و دانشکده ریاضی

دو طبقه از پروژه مجتمع کلاسهای علوم پایه و دانشکده ریاضی، به متراژ حدود 3400 متر مربع، ابتدای مهرماه همزمان با آغاز سال تحصیلی و پیش از موعد مقرر به بهره برداری رسید.

صفحه 1 از 2    
اولین
قبلی
1
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .
Persian site map - English site map - Created in 0.2 seconds with 62 queries by YEKTAWEB 3816