[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
معرفی دفتر::
معرفی افراد::
پروژه های خاتمه یافته::
پروژه های در دست اجرا ::
پروژه های در دست طراحی ::
مناقصات::
اخبار و آگهی های دفتر::
آلبوم تصاویر::
تسهیلات پایگاه::
تماس با ما::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
نظرسنجی
نظر ارشمند خود را در خصوص سایت جدید دفتر طرحهاي عمراني اعلام فرمائید.
عالي
خوب
متوسط
ضعيف
   
..

AWT IMAGE

 
:: آئین نامه تشکیل شورای طرح های عمرانی در 27/11/76 ::
دانشگاه علم و صنعت ایران به منظور تهیه و تدوین برنامه های عمرانی و ایجاد هماهنگی در برنامه های اجرایی آن ، شورای طرح های عمرانی دانشگاه را تشکیل داده است. ماده یک- شورای طرح های عمرانی از اعضا زیر تشکیل می شود . الف- معاون اداری و پشتیبانی دانشگاه ب- یک نفر نماینده ریاست محترم دانشگاه ج- معاون طرح ، برنامه وتوسعه دانشگاه د- مدیر دفتر طرح های عمرانی دانشگاه ه- مدیر امور خدمات و پشتیبانی دانشگاه و- کارشناس طرح های عمرانی ...
دفعات مشاهده: 4656 بار   |   دفعات چاپ: 874 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 108 بار   |   0 نظر
::
:: بخشنامه به کلیه واحدها ::

  بخشنامه به کلیه واحدها ، دانشکده ها و......

  از : معاونت طرح ، برنامه و توسعه دانشگاه

  با سلام

  احتراماً ، به منظور ساماندهی ، نظارت ، مدیریت و استفاده بهینه از فضای کالبدی دانشگاه ،‌ هرگونه ساخت و ساز در سطح دانشگاه منوط به اخذ مجوز از شورای طرحهای عمرانی و براساس مصوبات در قالب طرح جامع دانشگاه میسر خواهد بود . بدین منظور لازم است قبل از هرگونه اقدام همراه با تهیه طرحهای اولیه توجیه فنی ، اقتصادی و طرحهای معماری نسبت به چگونگی تأمین منابع مالی طرح اظهار نظر کارشناسی نموده و با انعکاس آن به دفتر مدیریت طرحهای عمرانی دانشگاه و سپس طرح در شورای طرحهای عمرانی وفق ضوابط و مقررات اتخاذ تصمیم خواهد شد بدیهی است هرگونه اقدام بدون اخذ مجوز در ساخت و سازهای بی رویه غیر مجاز و ممنوع است . 18/11 - ر

  

                                                                                                             منصور انبیاء

                                                                                                        معاون طرح ، برنامه و توسعه

  

  رونوشت :

  - مدیر محترم دفتر طرحهای عمرانی

  - بایگانی شورای طرحهای عمرانی دانشگاه

دفعات مشاهده: 5049 بار   |   دفعات چاپ: 866 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 108 بار   |   0 نظر
::
:: اخذ مجوز جهت انجام هر گونه عملیات ساختمانی و تاسیساتی ::
ریاست محترم

  موضوع : اخذ مجوز جهت انجام هر گونه عملیات ساختمانی و تاسیساتی

 

  با سلام و احترام ، با عنایت به بازدید های اخیر و با توجه به گزارشات واصله در برخی از دانشکده ها و واحدها بدون اخذ مجوز از شورای طرحهای عمرانی این دانشگاه ، عملیات اجرایی ساختمانی و یا تاسیساتی در حال انجام می باشد که این امر به نوبه خود مشکلات سازه ای ، معماری و یا تاسیساتی را برای ساختمان موجود و فضای تغییر یافته یا احداث شده به دنبال خواهد داشت . لذا لازم است کلیه عملیات فاقد مجوز متوقف شده ودرآینده نیز قبل از شروع هر گونه عملیات اجرایی ساختمانی و تاسیساتی نسبت به درخواست مجوز لازم و انجام بررسیهای کارشناسی ضروری اقدام گردد . بدیهی است در غیراینصورت پرداخت اسناد مالی عملیات اجرایی فاقد مجوز از نظر این معاونت امکان پذیر نخواهد بود .

 

 

 

  محسنعلی شایانفر

  معاون اداری و پشتیبانی دانشگاه

 

  رونوشت :

  - مدیر محترم امور خدمات و پشتیبانی جهت اطلاع و نظارت

دفعات مشاهده: 4730 بار   |   دفعات چاپ: 936 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 91 بار   |   0 نظر
::
:: جلسه شورای طرحهای عمرانی مورخه 19/4/85 ::
 جلسه شورای طرحهای عمرانی مورخه 19/4/85

  

  این جلسه با حضور امضا کنندگان ذیل در ساعت 30/14 روز دوشنبه در دفتر معاون اداری و پشتیبانی تشکیل گردید .

 

  دستور اول : نامه مورخ 14/4/85 سازمان مهندسی و عمران شهر تهران در مورد نقشه های اجرایی ادامه عملیات طرح سردرب اصلی دانشگاه با امضاء سیامک عطایی مدیر اجرایی و نظارت ابنیه آن سازمان مهندسی و عمران شهر تهران مطرح و تصمیمات ذیل اتخاذ گردید :

  بند 1- نامه) جزئیات کامل اجرایی و نوع مصالح محوطه سردرب توسط آقای مهندس بصیر مشاور پروژه تا تاریخ 26/4/85 تحویل دفتر معاون اداری و پشتیبانی شود .

  بند 2- نامه) برآورد و ریزمتره عملیات اجرایی باقیمانده حداکثر تا تاریخ 2/5/85 براساس فهرست بها راه و باند سال 1385 سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور به دفتر معاون اداری و پشتیبانی از طرف مشاور پروژه ارائه می شود .

  بند 4- نامه) تاکیدات سازمان مهندسی و عمران در طراحی مدنظر قرار گرفته و کدهای ارتفاعی ارائه شود .

  مقرر شد راه بند در بیرون سردرب بصورت استوانه های استیل (ضلع غربی به سمت خیابان شهید حیدرخانی) با حداقل نیاز طراحی و ارائه شود .

 

  دستور دوم : نامه شماره 935/70 مورخه 3/4/85 دانشکده معماری و شهرسازی در مورد جایگزینی کارگاه تزئینات دانشکده با کارگاه درودگری اداره خدمات و پشتیبانی دانشگاه مطرح و مقرر شد با توجه به محدوده فعالیتهای دانشکده معماری و شهرسازی شورا با انتقال فعالیتهای آموزشی و پژوهشی با حفظ کلیه فضاهای آموزشی کارگاه ، تزئینات به فضای مورد نظر در نامه اشاره شده منتقل گردد و فعالیتهای موجود خدمات کارگاه درودگری بصورت موقت به کارگاه تزئینات منتقل شود . (منوط به آنکه کاربری فضای جدید صرفا کارگاهی و آموزشی باشد)

  ضمنا جابجایی باید تا 15 شهریور ماه سال 1385 انجام و به تایید برسد .

 

  دستور سوم : در خواست ریاست دانشکده مهندسی شیمی در مورد طرحهای عمرانی آن دانشکده مقرر شد که کتبا از دانشکده مهندسی شیمی در مورد ریز موارد مطروحه برای شورای طرحهای عمرانی استعلام شود .

 

  دستور چهارم : نامه شماره 637/50 مورخه 6/3/85 دانشکده مهندسی برق با موضوع توسعه طبقه دوم برابر کروکی ارائه شده مطرح و با کلیات طرح ارائه شده موافقت به عمل آمد و مقرر شد که نقشه های اجرایی جهت تصویب به شورای طرحهای عمرانی ارائه شود .

 

  

  

  

  دستور پنجم : نامه شماره 934/70 مورخه 3/4/85 دانشکده معماری و شهرسازی در مورد طرح جدید برای ردیفهای آتلیه معماری جهت یکپارچه کردن فضای متفرق و بهینه سازی و در دسترس بودن فضای سبز موجود : ضمن تائید کلیات مقرر شد ، دانشکده طرح مناسبی را جهت محدوده مذکور ارائه نماید مشروط بر آنکه توافقات کتبی از دانشکده ها یا ادارات مربوطه توسط دانشکده معماری اخذ و ارائه شود . بدیهی است کلیه تغییرات براساس حفظ فضای سبز موجود می باشد . (حدفاصل ردیف اول تا سوم)

 

  دستور ششم : در مورد تغییرات خواسته شده برابر کروکی پیوست موضوع نامه شماره 7299 مورخ 5/11/84 امور مالی ، در مورد تغییرات فعلا با توجه به سیاست مدیریت دانشگاه برای تغییرات امکان پذیر نمی باشد . (تا اطلاع ثانوی)

 

  دستور هفتم : نامه شماره 75/240 مورخه 28/1/85 ریاست دانشکده شیمی در مورد اتاق کپی که بین دو دانشکده شیمی و مهندسی شیمی مشترک است : تفکیک اتاق کپی به اتاقهای جداگانه امکان پذیر نمی باشد .

 

  دستور هشتم : نامه شماره 851196/260 مورخ 27/3/85 پردیس بهشهر جهت احداث دانشکده صنایع پس از تهیه و تصویب طرح جامع ، ساختمان دانشکده صنایع مطرح و اقدام می شود .

 

  دستور نهم : نامه شماره 1041/46 مورخه 25/2/85 ریاست پژوهشکده مکانیک خودرو در مورد درخواست برخی تغییرات در ساختمان دردست ساخت پژوهشکده ، با توجه به ارائه پاسخهای قبل مشاور پروژه (مهندسین مشاور سکنا) به سوالات ریاست محترم پژوهشکده بصورت حضوری و کتبی مقرر شد نامه مشاور ضمیمه شود سپس در شورا مطرح شود .

 

  جلسه با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد (ص) در ساعت 18 به پایان رسید .

 

  

  امضاء کنندگان :

  - دکتر شایانفر معاون اداری و پشتیبانی دانشگاه

  - دکتر غیاثیان مشاور اداری و پشتیبانی دانشگاه

  - دکتر فیضی مشاور عمرانی دانشگاه

  - مهندس بصیر مشاور و طراح سردرب دانشگاه

  - مهندس آذرفام مدیر امور خدمات و پشتیبانی

  - مهندس عبد اله زاده سرپرست اداره طرحهای عمرانی

  - مهندس فضل هاشمی دبیر شورای طرحهای عمرانی

 

دفعات مشاهده: 4659 بار   |   دفعات چاپ: 871 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 90 بار   |   0 نظر
::
:: صورتجلسه شورای طرحهای عمرانی دانشگاه مورخ 30/2/85 ::
صورتجلسه شورای طرحهای عمرانی دانشگاه مورخ 30/2/85

  این جلسه براساس دعوتنامه شماره 1290/44 مورخ 26/2/85 و شماره 1291/44 مورخ 26/2/85 معاون محترم اداری و پشتیبانی در ساعت 13 روز شنبه مورخ 30/2/85 با حضور امضاء کنندگان ذیل تشکیل گردید .

  دستور یک جلسه : انتخاب مهندسین مشاور جهت نظارت بر اجرای پروژه دانشکده فنی و مهندسی ( برق و صنایع )

  دستور دو جلسه : انتخاب مهندسین مشاور جهت طراحی و نظارت محوطه سازی دانشگاه

  - دستور یک جلسه : نخست آقای مهندس عبداله زاده از روند انتخاب مشاوران تا این مرحله را به استحضار اعضای شورا رسانید و سپس آقای دکتر شایانفر براساس مصوبات اخیر هیئت محترم امناء دانشگاه مبنی بر عدم تخصیص بودجه تکمیلی مازاد بر تعهد دولت برای 10000 متر مربع اضافی ( موضوع موافقتنامه شماره8180 مورخ 17/11/84 فی ما بین روسای دانشکده های مهندسی برق و صنایع با معاون اداری و پشتیبانی دانشگاه ) و اینکه کلیه هزینه های مازاد دانشگاه می بایست در راستای سیاستهای کلان آموزش عالی و عمران و آبادانی پردیس دماوند هزینه گردد ، لذا جلسه با توجه به توضیحات فوق مقرر نمود طی نامه کتبی از دفتر امور مشاوران و پیمانکاران سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور سوال شود که با توجه به اینکه سقف ریال پروژه از میلیون ریال به 24000 میلیون ریال ، آیا ظرفیت مشاوران دعوت شده تغییر می یابد و آیا می بایست از لیست جدیدی برای انتخاب مشاور استفاده نمـــود یا در قالب پاکات دریافتـی حاضر و طی جلسه بعدی

  ( پس از پاسخ سازمان مدیریت ) نسبت به افتتاح پیشنهاد مالی اقدام و مشاور را انتخاب نماید ، در هر صورت بازگشایی پاکات دستور شماره یک جلسه شورای طرحهای عمرانی مورخ 30/2/85 به وقت دیگری موکول گردید .

  - دستور دو جلسه : پاکات فنی ( پاکت الف ) پنج شرکت تازیک ، سطح وصنعت ، طرح و اندیشه ، معماری و محیط ، نقش محیط بازگشائی شد و مقرر گردید براساس مصاحبه حضوری که در طی این هفته در دفتر طرحهای عمرانی با حضور مدیر عامل و اعضاء هیئت مدیره شرکتهای فوق برگزار ، و پس از بازگوئی دیدگاه شرکتها ، نتیجه به شورای طرحهای عمرانی ارائه تا تصمیم نهائی پس از بازگشایی پاکات ب ( پیشنهاد مالی )اخذ گردد .

  موارد دیگری که در جلسه فوق تصمیم گیری شد بقرار زیر است :

  1- از این به بعد در کلیه جلسات شورای طرحهای عمرانی نخست موارد مصوب جلسات قبلی که نیاز به پیگیری یا تعیین تکلیف است بحث ، بررسی و تصمیم گیری شود .

  2- مقرر شد که در اولین جلسه شورای طرحهای عمرانی گزارش کارهای مربوط به همکاری دانشگاه با شهرداری تهران توسط آقای مهندس آذرفام ارائه گردد .

 

  اعضاء حاضر در جلسه

  

  دکتر شایانفر

    دکتر معینی

    مهندس آذرفام

    دکتر غیاثیان

    مهندس عبداله زاده

    آقای چهرازی فرد

    آقای نورانی نگار

    آقای افشین کیا

    مهندس فضل هاشمی

دفعات مشاهده: 4490 بار   |   دفعات چاپ: 963 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 95 بار   |   0 نظر
::
:: سایر مطالب این بخش: ::
:: جلسه شورای طرحهای عمرانی مورخ 10/7/85 - ۱۳۸۷/۱۲/۱۱ -
:: صورتجلسه شورای طرحهای عمرانی دوشنبه مورخ 30/5/1385 - ۱۳۸۷/۱۲/۱۱ -
:: صورتجلسه شورای طرحهای عمرانی مورخ 30/11/85 - ۱۳۸۷/۱۲/۱۱ -
:: صورتجلسه شواری طرحهای عمرانی مورخ 7/12/85 - ۱۳۸۷/۱۲/۱۱ -
:: صورتجلسه مورخ 30/11/85 - ۱۳۸۷/۱۲/۱۱ -
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .
Persian site map - English site map - Created in 0.2 seconds with 72 queries by YEKTAWEB 3731